”Bravo i qoftë”! Tani po vlerësohet shumë për atë që bëri për Nitën: Ajo është e vetmja nga Kosova këtu

Aktori Tan Brahimi ka pak kohë që është futur në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Mbrëmjen e së martës ai fitoi zemrat e shumë shqiptarëve, në veçanti atyre të Kosovës pas një gjesti që bëri në dhomën e rrëfimit.

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV -

Ai u ftua si gjithë të tjerët për të dhënë nominimet e tij në dhomën e rrëfimit, kur u shpreh se kishte në plan që të nominonte këngëtaren Nita Latifi.

Mirëpo ai vendosi që në momentet e fundit ta tërhiqet mbrapsht nominimin e tij, pasi tha se nuk do të preferonte ta nominonte Nitën, ngase ajo është banorja e vetme nga Kosova në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Një gjest ky patriotik ka bërë që Tani të kthehet në një prej personazheve më të pëlqyer nga publiku i Kosovës.

Por pavarësisht kësaj, Nita nuk është se i shpëtoi niminimit javor, pasi ajo u nominua nga banorë të tjerë së bashku me: Diolën, Kristin dhe Armaldon.

Kujtojmë se Nita përloti banorët dhe gjithë publikun me historinë e saj ku tregoi betejën që ka fituar me t.morin, por që vazhdon akoma dhe kryen kontrolle periodike për ta mbajt në kontroll.

Rrëfeu betejën me kancerin e gjirit, Nita Latifi: S'dua as penalizim, as favorizim! I kërkoj falje banorëve nëse i kam shkaktuar stres - Shqiptarja.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *